Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Милосердний Спасителю бідних грішників, змилосердися над душами, які живуть у пітьмі гріха й беззаконня і навіть не думають про небезпеку жахливого вічного прокляття, яке загрожує їм. Ти помер за їхнє прощення, зцілення і спасіння, щоб ніхто з них не загинув, але щоб усі - в правдивому покаянні і смиренні - навернулися до свого Небесного Отця, Який післав Тебе в світ не покарати й погубити, а відкупити, очистити від прокляття і скверни, немочей та недуг і спасти й благословити засліплених, упалих грішників.

Ласкавий Пастирю Душ, прожени згубну темряву з їхнього розуму і серця і покажи марність їхніх, суто земних, мрій і пожадань про гроші, розкоші тощо. Зворуш Ласкою їхні затверділі серця та витягни їх з гріховної пропасти, до якої запровадив їх гріх і підступ сатани. Ісусе, Ти можеш духовно пробудити, уздоровити і спасти їх, бо Милосердя Твого Люблячого Серця немає жодних обмежень.

Маріє! Наша Люба Мати і Заступнице бідних грішників перед Твоїм Сином, молися Йому за них, щоб пізнали, усвідомили свій нужденний і хворобливий стан і - в щирому молитовному благанні, благоговінні і подяці Богові - навернулися до всемогутнього й усеблагого Творця і люблячого їх Батька та таким чином відродили й спасли свою безсмертну душу. Амінь.