Господи, Боже наш, багатий милосердям і милістю, що Своїм премудрим Провидінням керуєш нашим життям, вислухай нашу молитву, прийми щиросердне покаяння за гріхи й падіння наші, припини пошесть згубну, яка спіткала нас, як Ти і раніше припиняв згубні пошесті серед людей.

Милосердний Спасителю, захисти здоров’я тих, хто Тобі довіряє й на Тебе уповає. Лікарю душ і тіл наших, дай одужання тим, що хворіють, і підведи їх з ложа недуги та страждань. Благослови, Господи, укріпи і захисти Своєю благодаттю усіх тих, хто з благодійністю і жертовністю піклується про хворих вдома чи в лікарнях. Визволи людей в нашому місті (селі, селищі, монастирі), в нашій країні і по всьому світу від пошесті згубної, від хвороб і страждань та навчи нас цінувати життя і здоров’я - як Твої дари. Дай нам, Боже, Твій досконалий і благословенний мир та спокій і наповни наші серця твердою та непохитною вірою в Твій захист і покров, міцною надією на Твою підтримку й допомогу і любов’ю до Тебе і наших ближніх.

Твоє бо є щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь.

 

*                                 *                                 *

[На цьому ж порталі опубліковані, зокрема, актуальна й змістовна молитва щодо сучасної ситуації в Україні, а також певні роздуми і спостереження стосовно походження, а головне - ДУХОВНОЇ і вже, судячи з усього, якраз есхатологічної сутності цієї "пандемії коронавірусу". І ознайомитися з ними можна, якщо в Пошуковій системі Кіріоса (чи ukr.net) набрати й відкрити такий текст (заголовок): "Молитва за спасіння народу й держави Української... - Кіріос". А, крім того: "11 лютого - Перенесення мощей святого Ігнатія Богоносця - Кіріос".]

 

 

Список молитов:

Основні

 

До Святої Трійці

 

До Богородиці

 

До святих

 

Перед іконою

 

За Україну

 

Вервиці

 

Родинні

 

На всяке прошення

 

 

Поминальні

 

Покаянні

 

Різні