Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Святий Юдо Тадею, близький родичу Найсвятішої Матері Божої, великий Христовий Апостоле й Мученику, Його славний Чудотворче, що помагаєш Господнім поклонникам і своїм почитателям, щиро віруючим у Нього та у твоє успішне заступництво перед Богом у важких особливих обставинах!

Могутньою силою Господньої милості і благодаті порятуй мене: благаю, прийди до мене з допомогою. Ти, який одержав від Бога привілей помагати в розпачливих і безнадійних обставинах, змилуйся наді мною. Моє життя – це безустанна хресна дорога. Кожний день приносить мені смуток і горе, а серце моє наповнюється болем, бо в усьому находжу лише страждання. В цій постійній боротьбі бракує мені вже сил, падаю на дусі, тривога й розпука огортають мою душу, й здається мені, що Провидіння Боже неначе про мене забуло.

Чи ж твоя, а, відтак, - і Небесна доброта не змилосердиться над цими моїми злиднями і терпіннями? Благаю, вислухай мене і випроси у Бога те, про що прошу (вкажіть потреби). А я до кінця життя буду старатися сповняти Божі заповіді і настанови та - в покорі і смиренні - поклонятися і славити Отця Небесного, а також почитати й поважати тебе - як мого особливого опікуна і заступника й буду дякувати Богові за отриману через тебе ласку та поширюватиму по світу пошану до твого імені. Амінь.