Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

О, Преславна Мати Божа! Змилуйся наді мною, бідною рабою Божою і дочкою Твоєю, і з Небесною милістю і благістю прийди до мене на допомогу в час моїх потуг і небезпек, з якими народжують дітей ледь не всі бідні Євині дочки. Згадай, о Благословенна з поміж жінок, з якою радістю й любов’ю Ти поспішала в Нагірну місцевість відвідати родичку Твою Єлизавету, коли вона сподівалася дитини, і як чудесно позначилося благодатне відвідування Твоє на матері й дитині.

З невимовного Господнього благосердя дай і мені, недосконалій і недостойній рабі Божій і Твоїй дочці, щасливо дочекатися дитини. Подаруй мені цю милість від Господа, щоб дитина, яка зараз перебуває під моїм серцем, прийшовши до пам’яті, з радістю, подібно до святого немовляти Йоана, правдиво поклонялася і служила Господу Спасителю, Який з любови до нас, грішних, не погордив і Сам бути земною Дитиною. Й та невимовна радість, якою переповнювалося пречисте серце Твоє при погляді на новонародженого Твого Сина і Господа, нехай полегшить скорботу, яка чекає мене серед потуги народження.

Життя світу, мій Спаситель, народжений Тобою, нехай врятує мене від смерті в час народження і нехай приєднає плід утроби моєї до числа вибранців Божих. Вислухай, Преславна Царице Небесна, смиренне благання моє і зглянься на мене, бідну грішницю, оком Ласки Твоєї, не відкинь моєї надії Твого Сина Божого велике Милосердя і благослови мене в Господі. Помічнице християн, Божа Цілителько немічних, покрий мене Твоїм материнським Покровом під час моїх терпінь, щоб і я сподобилася відчути на собі, що Ти є Мати Милосердя, і щоб я завжди прославляла Твою, а відтак - Господню Ласку, яка ніколи не відкидає молитви бідних і немічних, а допомагає всім, хто через Тебе звертається до всеблагого й предоброго Творця під час скорботи й терпіння. Амінь.