Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

О, Всемилостивий Господи! Я знаю, що велике моє щастя залежить від того, як любитиму я Тебе всією душею і всім серцем моїм і виконуватиму у всьому Святу Волю Твою. Керуй же Сам, Боже мій, душею моєю і наповнюй любов’ю серце моє. Я хочу догоджувати Тобі Єдиному, бо Ти - Творець і Бог Мій. Охорони мене від гордості й самолюбства. Розум, скромність і доброчесність нехай прикрашають мене. Лінощі є противними Тобі і породжують гріхи й пороки, то падай же мені бажання до сумлінної праці і благослови труди мої.

Поскільки ж закон Твій Святий наказує людям жити в правдивому і чесному подружжі, то приведи мене, Отче Святий, до цього освяченого Тобою стану, не для догоджуванню бажанню моєму, а для виконання задуму й призначення Твого, бо Ти сам сказав: не добре чоловікові бути одному і, створивши йому жінку на помічницю, благословив їх рости, множитися і населяти землю.

Вислухай смиренну молитву мою, з глибини дівочого серця Тобі принесену, дай мені чоловіка чесного, відповідального й побожного, щоб ми з ним в мирі й правді, любові і злагоді служили й прославляли Тебе, Милосердного й Премудрого Бога Отця, і Сина, і Святого Духа: нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.