Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Господи Боже, Владико життя мого! Ти з милості Своєї сказав: "Я не хочу смерті грішника, але щоб він навернувся і живим був". Я знаю, що ця хвороба, яку я наразі терплю, це - ймовірно, закономірний наслідок моїх гріхів та беззаконь, неправедних і злих діл.

Але, Чоловіколюбче, чини зі мною не за злобою моєю, а за безмежним милосердям Твоїм. Дай мені належної сили, щоб я не лише гідно переносив, поборюючи і не приймаючи цю хворобу, але з твердою вірою й довірою до Тебе, всеблагий і любоячий Отче, просив про Твоє прощення моїх помилок, переступів і провин та з вдячністю і надією очікував на оздоровлення і зцілення від недуги.

А головне - щоби Ти послав мені Свого Святого Духа, аби з Його натхненням, проводом і допомогою я щиро навернувся - всім серцем, усією душею та всім розумінням і всіма моїми почуттями до Тебе, Господа Бога, Творця і Небесного Батька мого, і жив задля виконання святих Твоїх заповідей і волі, для миру і спокою моїх рідних і близьких та для їхнього і, власне, мого Тобою благословення і спасіння. Амінь.