Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Господи Ісусе, Сину Божий, Милосердний Зцілителю душ і тіл наших, зглянься на мене недосконалого, немічного і грішного раба Твого. Ти оздоровляєш калік і немічних по вірі їх в Божество Твоє, кажучи: "По вірі твоїй хай буде тобі". Я знаю, Господи, що віра моя слаба, але благаю Тебе, Джерело життя, і взиваю: "Вірую, Господи, допоможи мені в моєму невірстві!" Ти, Господи, приймав малу віру сліпих, калік і всяких немічних і дарував їм зцілення.

А тому не відкинь, Милосердний, і мене, немічного. Я знаю, що я грішний і негідний милості Твоєї, але Ти Сам сказав, що для грішників прийшов, і це дає мені належну підставу, відвагу і надію звернутись до Тебе, Милосердний Господи. Піднеси мене, Спасителю мій, з постелі недуги моєї, продовж дні життя мого, щоб я міг у правдивому покаянні, смиренні і наверненні до Триєдиного Бога-Творця закінчити його і сподобитись вічного Твого Царства, де в сяйві слави Лиця Твого вже не буде недуги, ні журби, ні зітхання.

Спаси і помилуй мене, всеблагий Господи, з великої милості Твоєї, зглянься наді мною, немічним, дай мені силу від усього серця радіти і благоговійно славити Тебе, Єдиного і Милосердного, - з Отцем, і Святим і Животворчим Духом нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.