Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

0, Пресвята Діво Маріє! Оце ми, Твої діти, в нашій скорботі через Тебе до Бога прибігаємо і благаємо, щоб через Твоє заступництво Своєю силою і благодаттю Господь сповнив на нас Твої, Богородице, Фатімськї обітниці. Ти сказала у тому Своєму Посланні до світу, що Ісус хоче рятувати світ через Твоє Непорочне Серце, й Ти закликала до нашого співдіяння, щоб ми своєю твердою вірою і любов'ю, покаянням, своїми добри­ми вчинками, терпінням і молитвами допо­могли Твоєму Божественному Синові рятувати, благословляти і зцілювати світ. І Ти обіцяла, що світ буде врятовано!

О, Мати найдорожча! Просимо, щоб через Тебе Твій Син сповнив на нас Твої Фатімські обітниці. Дивись - скільки моли­тов, скільки жертв та зітхань, у т. ч. і за Твоїм заступництвом, лине із землі до Господа. Поглянь, як страшно і жахливо гріх і беззаконня спусто­шили й спотворили світ! Вони, мов широке море, розлилися по землі. Масштабні, криваві війни і ґеноциди, жорстокість і бездушність, безвір'я, забобони і ворожбитство, чари й магія, гіпнози та спіритизм, страшна ненависть, нетерпимість і ворожнеча, злочини дітовбивства і зруйновані родини, діточки без Божої любові і т. п.!

Матінко Божа! Нхай Своєю милістю і любов'ю Син Твій рятує світ від гріха й беззаконня, аби Царство Боже реально наблизилось до нас, щоб невіруючі навернулись, а грішники ка­ялися, щоб швидко сповнилися Христові слова: "Буде одне стадо і один Пастир". Щоб усі християни різних традицій та обрядів Сходу і Заходу, нарешті, знову з'єдналися в одній Святій Со­борній Апостольській Церкві. Заопікуйся нами і нашою Церквою й прослав славою всіх її святих, а між ними - й митрополита Андрея Шептицького та всіх тих єпископів, священиків і мирян, які віддали життя в тюрмах і на засланнях за святу Христову віру.

При­йми й піднеси до Твого Сина Божого, о найдорожча Мати, покірні наші мо­литви до Нього і нехай вчинить Він так, щоб ми колись щасливо з Тобою могли повторювати біля Його Божого тро­ну, який підноситься біля Твоїх престолів: Ти — хвала! Ти - радість! Ти - слава нашої Церкви й нашого українського народу! Амінь.