Молитва жалю за гріхи

О, мій Боже! Сердечно жалую, що образив Тебе, і бриджуся всіма моїми гріхами, бо я боюся втрати Неба і мук пекла. Але найбільше жалую, що ними образив Тебе, мого Бога, Котрий є самим добрим і заслуговує на всю мою любов. Твердо постановляю з допомогою Твоєї ласки висповідатися з моїх гріхів, вчинити покуту і поправити моє життя. Амінь.

Молитва перед сповіддю

Господи, Боже Милосердний, не знаю як сьогодні смію стати перед Твоїм Святим Образом. Ти обдарував і обдаровуєш мене завжди Своїми Щедротами та Ласками, а я, невдячний, ображаю Тебе гріхами своїми. Але сьогодні, Господи, хочу щиро навернутися й Тебе випросити, щоб гнів Твій справедливий не впав на мене через мою прив’язаність до гріха. Дай мені, Господи, силу й пам'ять пригадати собі всі провини мої й висповідатися сьогодні та покаятися.

Молитва після сповіді

Безконечно Милосердний Господи! Дякую Тобі від усього серця, що Ти простив мені мої гріхи й очистив мою душу. Допоможи мені, Господи, щоб я назавжди став Твоєю доброю й вірною дитиною; надалі обіцяю ніколи більше не грішити й уникати всього, що мене доводить до злого.
Пречиста Діво, Богородице Маріє! Небесною силою і благодаттю допоможи мені якнайкраще виконувати Волю Божу, будь моєю Заступницею перед Богом.
Святий Ангеле Божий, Охоронцю і Заступнику мій, бережи мене від усього злого. Амінь.

Список молитов:

Основні

 

До Святої Трійці

 

До Богородиці

 

До святих

 

Перед іконою

 

За Україну

 

Вервиці

 

Родинні

 

На всяке прошення

 

 

Поминальні

 

Покаянні

 

Різні