Божествена Літургія з нагоди відкриття Ювілейного року Божого милосердя8 грудня 2015 року Божого, Папа Франциск урочисто відкрив ювілейний Рік Божого Милосердя. З цієї нагоди Святіший Отець у своєму посланні заохотив єпископів цілого світу провести такі урочистості в усіх Катедральних Соборах та Відпустових місцях Вселенської Церкви.

У відповідь на заклик Святішого Отця Франциска, Папи Римського, в Українській Греко-Католицькій Церкві, рішенням Синоду Єпископів УГКЦ, започатковано Надзвичайний Ювілейний рік Божого милосердя, який триватиме від 8 грудня 2015 року до 26 листопада 2016 року Божого. У визначених храмах по всій Україні буде проведено Молебний чин з нагоди відкриття Ювілейного року Божого милосердя. 13 грудня 2015 р., в Патріаршому соборі Воскресіння Христового об 11:00 год., Глава та Отець УГКЦ Блаженніший Святослав звершуватиме Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди відкриття Ювілейного року Божого милосердя.

У неділю, 13 грудня, об 11:00 год. розпочинаємо онлайн-трансляцію Божественної Літургії у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового УГКЦ.